Park Rozrywki Dziki Zachód
Park Rozrywki Dziki Zachód

W Kołobrzegu, najpiękniejszym uzdrowisku nad Bałtykiem, rozciągają się jak okiem sięgnąć tereny Dzikiego Zachodu. Szalona przygoda, wyśmienita zabawa – oto, co czeka na wielohektarowym terenie, gdzie codziennością jest widok pięknych, wolnych koni w galopie i wielu innych zwierząt.
To właśnie tu Dzika Załoga czuwa nad tym, byś czuł się szczęśliwy.Jest to jedno z tych miejsc, gdzie po przekroczeniu bramy wjazdowej można zapomnieć się w krainie westernu i świecie Indian, zapomnieć o codziennych troskach i oddać się zabawie.     „Dziki Zachód” jest idealnym miejscem dla spragnionych przygód w stylu western, miejscem gdzie można spotkać prawdziwych kowboi, odwiedzić saloon z kowbojskim jedzeniem, zobaczyć westernowe show, napad na bank, pokazy kaskaderskie. Można udać się do wioski indiańskiej, odwiedzić indiański wigwam i zjeść, posłuchać indiańskich opowieści, zobaczyć egzotyczne stroje Indian i ich barwne tańce, zapalić fajkę pokoju.
Zapewniamy pełen catering (wraz z zastawą jednorazową i obsługą kelnerską)od dań obiadowych, grillowanych, pizzy z pieca dla indywidualnych gości poprzez catering grupowy dla grup kameralnych, uroczystości rodzinnych, wesela, eventy dla firm, stoły biesiadne do mega imprez plenerowych (Picnik country, zawody jeździeckie, dożynki, różne imprezy plenerowe).
Do dyspozycji gości oddajemy Saloon na 35 osób wraz z sala do tańca, 2 połączone ze sobą wigwamy na 120 osób wraz z ogniskiem i miejscem do tańczenia, plener wraz z ławami , stołami na 1000 osób.
Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i wymagania naszych klientów.
Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie przygotować specjalne menu według wymagań klientów.
Na wszystko wystawiamy faktury VAT.